ERZ-VA5D431
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-VA5D431
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 275 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 800 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 745 V
Series : V
Varistor Voltage : 430 VDC
Voltage Rating DC : 350 VDC
Capacitance : 70 pF